Набір УШМ (Болгарка) Metabo WE 15-125 HD Set GED + ASR 35 L ACP
- 23 255 грн.
-
Шліфувальна машина кутова Metabo WE 15-125 HD GED + Metabo ASR 35 L ACP - система універсального застосування для шліфування без утворення пилу всередині приміщень і зовні.
Захисний кожух GED 125 з антистатичного пластику.
Універсальне застосування системи з низьким рівнем пилу шліфування в приміщенні і на відкритому повітрі.
- Швидка зміна оснастки - система Metabo Quick для заміни дисків без використання інструменту, одним натисканням на кнопку на швидкозажимний гайки Quick.
- Інноваційний двигун Metabo Marathon - з обертовим моментом вище на 50% і з перевантажувальної здатністю вище на 20% для більш швидкого зняття матеріалу і тривалого терміну служби.
- Захисний кожух GED 125 легко встановлюється без інструмента; фіксація із захистом від провертання. Виконаний з антистатичного пластику.
- Захист двигуна - відключаються вугільні щітки.
- Повнохвильова електроніка Tacho-Constamatic (TC) - швидке виконання робіт за рахунок практично незмінного числа обертів при навантаженні.
- Гасіння вібрацій і зручна робота - додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) при безперервній експлуатації.
- Зниження віддачі - автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: пряме механічне відділення при блокуванні круга для максимальної безпеки і плавного продовження роботи.
- Управління лівою рукою або для різання - корпус редуктора може монтуватися з поворотом з кроком 90 °.
- Робота в важких умовах - алюмінієвий фланець для тривалого терміну служби в важких умовах, наприклад, при різанні бетону.
- Підключення пиловловлювача - Ø 35/41 мм. Пилосос для вологого / сухого очищення з промисловим допуском і системою AutoClean.
Пилосос Metabo ASR 35 L ACP - з потужністю 1400 Вт прекрасно підійде для тривалого й інтенсивного використання на будівництві або в майстерні, підходить для роботи з стеношліфовальнимі машинами, штроборізи, шліфувальна статі та іншими інструментами, що генерує пил, припускають тривалу роботу без передиху.
Дана модель сконструйована для вологого і сухого прибирання приміщень. Для роботи в парі з електроінструментами пилосос має вбудовану розетку. Фільтруюча поверхню - 8600 см 2.
WE 15-125 HD GED
| Найменування | значення |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 1550 Вт |
| Число оборотів на холостому ходу | 9600 об / хв |
| Різьба на шпинделі | М14 |
| Макс. крутний момент | 4,2 Нм |
| Діаметр шліфувального круга | 125 мм |
| Довжина кабеля | 4 м |
| вага | 2,5 кг |
Пилосос ASR 35 L ACP
| Найменування | значення |
|---|---|
| Вихід повітря на вентилятор | 3660 л / хв |
| вакуум | 248 hPa (mbar) |
| поверхня фільтра | 8600 см² |
| потужність | Потужність 1400 Вт |
| обсяг контейнера | 35 л |
| Діаметр шланга | 35 мм |
| Довжина шланга | 3,5 м |
| Довжина кабеля | 8 м |
| вага | 16 кг |
